Україна і ЄС

Дата: 14.09.2021 16:03

Призначено дату саміту Україна-ЄС, - ЗМІ - портал новин LB.ua

Україна обрала шлях європейської інтеграції. У 2014 році Україна та Євросоюз підписали угоду про асоціацію. Відносини між Україною і ЄС визначаються угодою про асоціацію. Політичну частину угоди сторони підписали 21 березня 2014 року, економічну - 27 червня 2014 року. Підписанню угоди передували народні протести на Майдані незалежності в Києві. Протести спалахнули після того, як тодішній президент України Віктор Янукович призупинив процес євроінтеграції. Внаслідок зміни влади в Україні офіційний Київ знову розпочав активне зближення з Євросоюзом. Тим часом угоду про асоціацію ратифікували всі країни ЄС. 11 липня 2017 року Рада ЄС ухвалила остаточне рішення про укладання угоди про асоціацію від імені Європейського Союзу. Увага: контент сторінки містить статті, фотогалереї та відеосюжети й генерується автоматично за допомогою ключових слів.