Стрюківська громада
Одеська область, Березівський район

ПРАЦЮВАТИ У ЗВИЧАЙНОМУ РЕЖИМІ ЗМОЖУТЬ ЛИШЕ ТІ ОСВІТНІ ЗАКЛАДИ, У ЯКИХ МІНІМУМ 80% ОСВІТЯН БУДУТЬ ВАКЦИНОВАНІ

Дата: 10.09.2021 13:14
Кількість переглядів: 306

Фото без опису

Міністерство освіти і науки України та Одеська обласна державна адміністрація закликають керівників освітніх закладів уможливити безпечний перебіг нового навчального року. Для цього, за словами І-го заступника голови Одеської облдержадміністрації Бориса Волошенкова, необхідно організувати та забезпечити щеплення принаймні 80% своїх співробітників.

«Через поширення небезпечного штаму «Дельта» в Україні очікується зростання захворюваності на COVID-19. В областях, які перейдуть до жовтого, помаранчевого чи червоного рівнів епідемічної безпеки, працювати у звичайному режимі зможуть лише ті освітні заклади, у яких мінімум 80% персоналу будуть повністю вакциновані. Ця вимога впроваджена останніми змінами до постанови уряду №1236» – відзначив сьогодні на брифінгу для представників регіональних та центральних ЗМІ Борис Волошенков.

Фото без опису

У разі стрімкого погіршення ситуації закладам, які не зможуть забезпечити необхідний рівень щеплення персоналу, доведеться продовжити новий навчальний рік дистанційно, щоб убезпечити вчителів, працівників та учнів від зараження COVID-19.

«Ми всі прагнемо щоб була звичної, не дистанційна форма навчання, щоб дати нашим учням та студентам якісні знання та живе спілкування. Сьогодні щеплення — це важлива умова безпечного повернення за парти та безперервного навчання. В Одеській області є достатньо вакцини та мобільних бригад, щоб забезпечити щеплення усіх охочих освітян. Тому відповідальність за організацію вакцинації в кожному конкретному освітньому закладі лежить саме на керівниках», — наголосив І-го заступник голови Одеської облдержадміністрації Борис Волошенков.

Вакцинація — це єдиний спосіб захистити себе та близьких від важкого перебігу COVID-19, ускладнень та смерті від цього захворювання. У червні та липні в Україні серед людей, які померли від COVID-19, не було жодного повністю вакцинованого. Досвід західних країн, у яких щеплено значну частку населення, також показав, що рівень госпіталізації та смертей серед вакцинованих дуже низький. Але на сьогодні, на жаль, щеплення від COVID-19 в Одесі та Одеській області отримали тільки 24% освітян.

https://youtu.be/NNN2V4xaNys

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень