Стрюківська громада
Одеська область, Березівський район

МОН ЗАКЛИКАЄ КЕРІВНИКІВ ОСВІТНІХ ЗАКЛАДІВ ВАКЦИНУВАТИ 80% СПІВРОБІТНИКІВ, ЩОБ НАВЧАЛЬНИЙ РІК ТРИВАВ ОФЛАЙН

Дата: 10.09.2021 13:01
Кількість переглядів: 298

Фото без опису

Міністерство освіти і науки України закликає керівників освітніх закладів уможливити безпечний перебіг нового навчального року. Для цього необхідно організувати та забезпечити щеплення принаймні 80% своїх співробітників.

https://youtu.be/wA0xG-u1yoc

Через поширення небезпечного штаму «Дельта» в Україні очікується зростання захворюваності на COVID-19. В областях, які перейдуть до жовтого, помаранчевого чи червоного рівнів епідемічної безпеки, працювати у звичайному режимі зможуть лише ті освітні заклади, у яких мінімум 80% персоналу будуть повністю вакциновані. Ця вимога впроваджена останніми змінами до постанови уряду №1236.

У разі стрімкого погіршення ситуації закладам, які не зможуть забезпечити необхідний рівень щеплення персоналу, доведеться продовжити новий навчальний рік дистанційно, щоб убезпечити вчителів, працівників та учнів від зараження COVID-19.

«Ми всі прагнемо повернутися до звичної, не дистанційної форми навчання, щоб дати нашим учням та студентам якісні знання та живе спілкування. Сьогодні щеплення — це важлива умова безпечного повернення за парти та безперервного навчання. В Україні є достатньо вакцин та мобільних бригад, щоб забезпечити щеплення усіх охочих освітян. Тому відповідальність за організацію вакцинації в кожному конкретному освітньому закладі лежить саме на керівниках», — наголосив Міністр.

Вакцинація — це єдиний спосіб захистити себе та близьких від важкого перебігу COVID-19, ускладнень та смерті від цього захворювання. У червні та липні в Україні серед людей, які померли від COVID-19, не було жодного повністю вакцинованого. Досвід західних країн, у яких щеплено значну частку населення, також показав, що рівень госпіталізації та смертей серед вакцинованих дуже низький.

Щеплення від COVID-19 в Україні отримали вже 30% освітян. Вакцинація цієї групи відбувається організовано мобільними бригадами, які використовують вакцину Comirnaty/Pfizer-BioNTech.

Відповіді експертів на запитання освітян про щеплення зібрані у збірці від Міністерства охорони здоров’я та Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ): http://bit.ly/education_vaccination

Нагадуємо, що із детальним алгоритмом запису освітян на вакцинацію від COVID-19 можна ознайомитися нижче та за посиланням: https://bit.ly/33WeIiN

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень