Стрюківська громада
Одеська область, Березівський район

В ОДЕСІ, В РАМКАХ ПРОГРАМИ ПРЕЗИДЕНТА «ВЕЛИКЕ БУДІВНИЦТВО» ВІДКРИТО НОВЕ ПРИЙМАЛЬНО-ДІАГНОСТИЧНЕ ВІДДІЛЕННЯ В МІСЬКІЙ КЛІНІЧНІЙ ЛІКАРНІ №10.

Дата: 10.09.2021 12:59
Кількість переглядів: 290

Фото без опису

І-й заступник голови Одеської обласної державної адміністрації Борис Волошенков взяв участь у церемонії відкриття відремонтованого приймально-діагностичного відділення невідкладної допомоги міської клінічної лікарні №10, роботи в якому були проведені, в рамках програми Президента «Велике Будівництво», відповідно до міжнародних вимог щодо екстреної стаціонарної медичної допомоги.

Фото без опису

«В рамках проекту Президента України «Велике будівництво», в лікарні  №10 проведено капітальний ремонт з розширенням приміщень приймального відділення. Обсяг фінансування на капремонт з державного бюджету склав 16 млн гривень, ще понад 40 млн гривень виділено з міського бюджету Одеси. Нове приймально-діагностичне відділення оснащене найсучаснішим обладнанням: за кошти держбюджету придбано комп’ютерний томограф Hitachi. Також в лікарню придбали монітори пацієнта, рентгенологічний апарат, ультразвукову систему, апарати ШВЛ. Очікується додаткова поставка ангіографу, магнітно-резонансного томографу та ендоскопічного обладнання» – сказав І-й заступник голови Одеської обласної державної адміністрації Борис Волошенков.

https://youtu.be/ljphEtabbLs

Також, за словами Одеського міського голови Геннадія Труханова, за кошти міського бюджету Одеси і Національної служби здоров’я закуплено обладнання та інструментарій на суму понад 16 млн гривень.

«Сьогоднішнє відкриття сучасного приймально-діагностичного відділення є тільки стартом для подальшого перетворення і покращення роботи міської клінічної лікарні №10. Найближчим часом заплановано відкрити травматологічний пункт, денний стаціонар з хіміотерапією, кардіологічне відділення з блоком інтенсивної терапії, службу хірургії одного дня, відділення малоінвазивної та ендоскопічної хірургії та урології» – зазначив міський голова Геннадій Труханов.

Фото без опису

Розроблено оптимальні клінічні маршрути ургентних пацієнтів і впроваджена система поділу потоків пацієнтів по трьох лініях: «червоний коридор» – ургентні пацієнти, «жовтий коридор» – невідкладні пацієнти, «зелений коридор» – пацієнти, які отримують планову (амбулаторну) медичну допомогу. Така система дозволяє впорядкувати і прискорити отримання медичної допомоги, як ургентними пацієнтами, так і тим хворим, які надходять в плановому порядку.

У приймально-діагностичному відділенні пацієнти цілодобово будут отримувати всебічну ургентну допомогу з залученням мультидисциплінарних бригад лікарів різного профілю. Тут обладнано дві операційних зали, діагностичний блок з томографічною, рентгенологічною та УЗД-діагностикою, є ізолятор для хворих з симптомами інфекційних захворювань, палати інтенсивної терапії.

Фото без опису

«Все це – дозволяє при необхідності почати інтенсивну терапію, а також проводити широкий спектр ургентних оперативних втручань щойно пацієнт потрапляє до лікарні і не витрачати час на транспортування. Адже якісна медицина – один із основних пріоритетів програми «Велике Будівництво» і яскраве підтвердження цього сьогодні, на прикладі лікарні №10, може побачити кожен» – додав І-й заступник голови Одеської обласної державної адміністрації Борис Волошенков.

У приймальному відділенні облаштовані цілодобова рецепція і колл-центр з можливістю електронного запису. На вході до відділення облаштований критий під’їзд для машин екстреної медичної допомоги.

Фото без опису

Фото без опису

Фото без опису

 

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень