Стрюківська громада
Одеська область, Березівський район

ЗВЕРНЕННЯ КОМАНДУВАЧА ВІЙСЬК ОПЕРАТИВНОГО КОМАНДУВАННЯ “ПІВДЕНЬ” ГЕНЕРАЛ-МАЙОРА АНДРІЯ КОВАЛЬЧУКА ДО МЕШКАНЦІВ ОДЕЩИНИ ТА ПІВДЕННИХ ОБЛАСТЕЙ УКРАЇНИ

Дата: 25.02.2022 09:11
Кількість переглядів: 68

Фото без опису

Сьогодні, 24 лютого 2022 року, Росія оголосила Україні війну. Цинічно і неадекватно правитель Росії поставив під сумнів існування української держави і українського народу. Ці дії – це повне безглуздя і зневага до міжнародного права і суверенітету незалежних країн.

Часу на розмови вже немає! Цю повзучу окупацію, кровопролиття, провокації і брехню, імперські амбіції нам потрібно зупинити вже сьогодні!

Бо апетити агресора зростатимуть. І не тільки щодо України.

Спільними зусиллями – народу і армії – ми повинні стати єдиним фронтом, як в 2014-му році, проти навали підступного окупанта та агресора.

Ми єднаємося перед загрозою! Єднаємося незалежно від політичних переконань, симпатій чи емоцій. Ми повинні бути єдиним фронтом! Наша сила – у єдності і впевненості!

Я, як Командувач військ оперативного командування “Південь”, пишаюся своїми підлеглими, пишаюся українцями, які не піддаються паніці, і рішуче готові захищати свою країну і свою свободу.

Я тішуся, коли бачу готовність нашого резерву якнайшвидше висунутися на зміцнення лав Збройних Сил України; коли чую від цивільних про готовність разом з нами боронити свою країну, свій дім, своїх рідних.

З 2014-го року Збройні Сили України гідно протистояли агресору та робитимуть це й надалі! Ми маємо надійну зброю, оснащення, техніку. Та, головне, ми маємо єдину ціль – захистити державу та Вас, наших громадян, від підступного ворога.

На нашій стороні – справедливість і правда. Ми – у себе вдома. І нам вирішувати, як повинна розвиватися наша країна.

Це випробування, через які ми повинні пройти. Рішуче, усі разом, з холодним розумом і витримкою. Щоб зберегти державу, щоб Україна стала сильнішою, стала успішною.

Перемагають не тільки силою, перемагають духом! І українці це доводили не раз у різні історичні епохи!

Від нашої згуртованої відповіді зараз залежить наше майбутнє.

МИ – ЦЕ УКРАЇНА!

РАЗОМ ДО ПЕРЕМОГИ!

СЛАВА УКРАЇНІ!


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень