Стрюківська громада
Одеська область, Березівський район

КОМІСІЯ ТЕБ ТА НС РОЗГЛЯНУЛА НИЗКУ ПИТАНЬ ЩОДО ЄДИНОЇ ДЕРЖАВНОЇ СИСТЕМИ ЦИВІЛЬНОГО ЗАХИСТУ

Дата: 25.01.2022 15:36
Кількість переглядів: 96

Фото без опису

І-й заступник голови Одеської обласної державної адміністрації Борис Волошенков, взяв участь у засіданні Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, яку за дорученням Прем’єр-міністра проведено з керівниками управління територіальних підсистем єдиної державної системи цивільного захисту.

Фото без опису

На засіданні Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, 25 січня, розглянуто низку важливих питань. Зокрема, щодо повноважень центральних та місцевих органів виконавчої влади в умовах виникнення надзвичайних ситуацій та можливого ускладнення воєнно-політичної обстановки.

Також піднято питання забезпечення сталого функціонування галузей економіки в таких умовах. А саме безпеки ядерно-промислового, нафтогазового та вугільно-промислового комплексів, на інфраструктурних об’єктах, у сфері експлуатації об’єктів житлово-комунального господарства тощо.

Міністр розвитку громад та територій Олексій Чернишов наголосив на важливості зазначених питань, а також на необхідності перевірити системи оповіщення, готовність захисних споруд до укриття населення і при необхідності привести все у належний стан.

Окрім того, Міністр зауважив, що спекуляції щодо зриву опалювального сезону не справдилися. «Забезпечено 100% обсяг енергетичних ресурсів всіх необхідних видів, щоб пройти опалювальний сезон, і ви бачите йдемо заявленим курсом», – зазначив він.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень