Стрюківська громада
Одеська область, Березівський район

ПРОГРАМА ПРЕЗИДЕНТА «ВЕЛИКЕ БУДІВНИЦТВО» СТВОРЮЄ МЕДИЧНУ ІНФРАСТРУКТУРУ ПО ВСІЙ ОДЕЩИНІ

Дата: 06.08.2021 13:06
Кількість переглядів: 442

Фото без опису

Для будь-якої лікарні, у кожному куточку Одеської області, вкрай важливо мати просторе і добре укомплектоване медобладнанням приймальне відділення. Адже саме сюди в першу чергу потрапляють пацієнти, які потребують оперативної діагностики. Правильний діагноз для початку швидкого лікування – ключові умови для того, щоб лікарі могли рятувати життя людей.

Фото без опису

То ж важливою частиною президентської програми «Велике будівництво», було визначено Подільську міську лікарню в північній частині Одеській області, де проводиться реконструкція приймального відділення. Одночасно з реконструкцією самих приміщень, лікарня і приймальне відділення оснащується сучасним медичним обладнанням, яке дуже необхідно лікарям, щоб рятувати життя громадян.

Фото без опису

«Акцент робиться не тільки на ремонті і реконструкції приймального відділення, але й на його якісному оснащенні сучасною медичною апаратурою. Бо лікарні та приймальні відділення – не просто проєкти будівництва. Це життя і здоров’я наших людей. Ще ніколи в своїй історії країна не витрачала стільки грошей на об’єкти медицини» – говорить голова Одеської обласної державної адміністрації Сергій Гриневецький.

Фото без опису

За словами голови Одеської ОДА, настільки швидкі темпи реновації та оснащення лікарень Одещини дозволяють відзначити, що завдяки програмі Президента України Володимира Зеленського «Велике будівництво», у цей непростий рік владі вдається реально створювати нову якість життя.

Фото без опису

Адже медики одеського регіону отримали можливість більш якісно виконувати свою роботу – час на обстеження пацієнтів скоротиться в рази, а значить, буде врятовано набагато більше життів.

Фото без опису

То ж міркувати про цифри, цілі й амбіції «Великого Будівництва» можна довго, але найважливіше розуміти, що сьогодні в Одеській області, в сфері медицини, конкретно відбуваються якісні зміни.

Фото без опису


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень